Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) instalacja DT gas system/szarpanie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia77

Debiutant



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): ciechanów
Posiadane auto: opel astra II 1.6 16v
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 09 Sty 2009, 18:57
Temat postu:

instalacja DT gas system/szarpanie


Witam Wszystkich!!!
Jestem szczęśliwą posiadaczką opla corsa B 1.4 16V 90KM 1999r + ten nieszczęsny gaz. Instalacja jest sekwencyjna firmy DT gas system mam problem z naprawą pewnej "usterki" oto mój problem, gdy jadę ok 100km/h na 5 biegu i puszczam pedał gazu a następnie go wciskam następuje przełączenie z gazu na benzynę a nastęnie znowu jedzie na gazie przy czym występuje "szarpanie". Gdy wyłącze bieg i turlam się powoli na luzie ten problem się powtarza. Świece, filtry gazu, przewody elektryczne, sąda lamda wymienione ok. 5000 km Byłem już 3 razy u gazownika i nic!. Żaden z "fachowców" nie może mi pomóc nawet zalecani serwisańci z firmy dt gas System. I co tu teraz zrobic? ;(
Powrót do góry
albagas

Debiutant



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): LUBLIN
Posiadane auto: OPEL VECTRA 2,0 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 14 Sty 2009, 09:03
Temat postu:

D.T. GAS SYSTEM


najlepszą opcją bedzie demontaż tej instalacji lpg "gas tech..." założyć coś porządnego .niestety ilnstalacje tej firmy to katastrofa dla samochodu.firma d.t. gas ma tyle pozwów do sądu od ich klijętów że nawt nazwę zmieniła.chyba że instalka na gwarancji to nich zwalczają problem.proponuje obejrz na youtube filmik z firmą dt gas w roli głównej.będzie załamka.
pozdrawiam alba gaz
Powrót do góry
kasia77

Debiutant



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): ciechanów
Posiadane auto: opel astra II 1.6 16v
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 18 Sty 2009, 13:25
Temat postu:

d t gas


to żeby zmienić instalacje to ja wiem!!! wydałam na nią 3tyś w 2005 i trochę mi szkoda kasy. Może jakoś można rozwiązać problem zmieniając magiczną część w tej "instalacji"
Powrót do góry
xflash

Debiutant



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 21

Posiadane auto: Opel astra f 1.6 8V X16SZR 96r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 22 Sty 2009, 18:12
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) instalacja DT gas system/szarpanie


-Może można. Tą "magiczną częścią" jest chyba komputer - bo to on wszystkim steruje (ale dobrze się na tym nie znam).
'albagas' ma rację. Jezeli nikt Ci nie jest w stanie pomóc to chyba najlepiej wydać te 300-400 pln i wywalic elektronike DT, a wstawic jakieś "Bingo" cy-cuś innego.
Powrót do góry
kasia77

Debiutant



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): ciechanów
Posiadane auto: opel astra II 1.6 16v
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Sty 2009, 21:13
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) instalacja DT gas system/szarpanie


dzięki za pomoc ale komputer działa ok! podobno reduktor gubi ciśnienie i dlatego przełącza sie na benzynę w poniedziałek mają mi wymienić na nowy i to gratis Very Happy dopiero jak to będzie to to zapłacę. JAK KTOŚ LUBI MIEĆ KŁOPOTY Z AUTEM TO POLECAM MONTAŻ INSTALACJI DT GAS SYSTEM
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 24 Sty 2009, 21:13
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kasia77

Debiutant



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): ciechanów
Posiadane auto: opel astra II 1.6 16v
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 29 Sty 2009, 22:38
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) instalacja DT gas system/szarpanie


słuchajcie wymienili mi reduktor bo ciśnienia nie trzymał?! i mam nareszcie święty spokój jest ok! zamykam temat dzięki
Powrót do góry
lpg

Czytelnik



Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): lb
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 30 Paź 2009, 16:40
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) instalacja DT gas system/szarpanie


Witam wszystkich
Ja również posiadam instalacje firmy D.T Gas System. Tak czytając wasze posty oraz posty z innych stron widze że problem polega nie na samej instalacji firmy D.T a na sposobu jej zamontowania w samochodach. Osobiscie mam ich najnowsza instalacje Gas Tech 704 zamontowaną w oddziale firmy w Gdyni na ulicy Unruga 182 i jestem zadowolany. Moje auto to opel vectra 1.6 16V. Juz ponad trzy miechy mam ta instalacje i jest naprawde ok a i mam 5 lat gwarancji czego zadna firma w trójmiescie nie mogla mi zaoferowac. Podsumywujac naprawde polecam ten zaklad i ta firme Razz Razz
Powrót do góry
irekgaz

Dyskutant



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 59
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 17 Gru 2009, 23:35
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) instalacja DT gas system/szarpanie


niestety DT Gas to syf, psują się na potęgę, niestabilne, zrobiłem trochę tych instalacji i wycofałem się bo 80% wysyłałem na naprawy na reklamacji, jednym słowem niedopracowane urządzenia !!!
_________________
W210 E200K Pb+LPG

Pkt.22
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja


OpelInsignia

26 900

2010r.

211 824 km

mazowieckie

OpelMeriva

13 500

2009r.

185 000 km

wielkopolskie

OpelAstra

13 900

2009r.

170 000 km

wielkopolskie

OpelMokka

42 500

2015r.

213 500 km

wielkopolskie

OpelMokka

93 900

2021r.

26 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System