Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel ) Instrukcja obsługi Delco Electronics CDR 500



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gumix8088

Stały Bywalec



Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 187
Skąd jesteś (miejscowość / region): Płock
Posiadane auto: Opel Vectra 2.0DI 16V 97'
Piwa: 0/4
Wysłany: Czw 07 Sty 2010, 22:20
Temat postu:

Instrukcja obsługi Delco Electronics CDR 500


Panowie, szukam i szukam ale nie mogę znaleźć instrukcji obsługi do mojego radyjka. Jedyne co znalazłem to jest to http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1408568.html ale to jest VDO nowsza wersja i ma troche inne funkcje. W zasadzie to chodzi mi o usługę TP wiem ze jak jest [TP] to powinno mi przerwać słuchanie muzyki z CD i puścić serwis informacyjny a tak się nie dzieje. próbowałem na RMF FM. I jeszcze jak wcisnąłem obydwa klawisze to u góry jest jeszcze znaczek DB stereo, EPC i jeszcze jedna funkcja która jest ukryta. zwykle wyświetla się RDS,TP,AS. wiem że radio ma funkcję automatycznego podgłaszania się, ale kurde dzisiaj mi nie dane było się porządnie rozpędzić żeby to sprawdzić xD a chyba działa to powyżej 80KM/h przytrzymałem przycisk UML i ustawiłem to na "5" aha, i jak mam wybrana stacje radiową i przytrzymam "TP" to tam ustawiam głośność serwisu, ustawiam na 2 ale jak po chwili mi zniknie i znów przytrzymuję to opcja jest na 0;/ jak nie macie instrukcji to podpowiedzcie o jakiś funkcjach, bo ja szczerze zdziwiony byłem ze to niby proste radyjko ma tyle możliwości Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
JAROLPH
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 928
Skąd jesteś (miejscowość / region): Piła
Posiadane auto: Honda CBR 1100XX Super Blackbird1100. Vectra C 1.9 150 KM
Piwa: 41/17
Wysłany: Czw 07 Sty 2010, 23:18
Temat postu:

Re: ( Opel ) Instrukcja obsługi Delco Electronics CDR 500


Z tego co wiem to w Polsce miała jedna stacja koncesje na nadawanie serwisów trafic dla kierowców to rmf fm, ale odebrano jej tą koncesje i chyba niema w polsce mozliwości sprawdzenia tego, może sie myle to niech ktoś mnie wyprostuje, najbliżej to w Niemczech można to sprawdzić, tam są tacy nachalni z tymi serwisami trafic że nieraz wyłączenie tej funkcji niewystarcza.
_________________
Powrót do góry
Gumix8088

Stały Bywalec



Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 187
Skąd jesteś (miejscowość / region): Płock
Posiadane auto: Opel Vectra 2.0DI 16V 97'
Piwa: 0/4
Wysłany: Pią 08 Sty 2010, 08:33
Temat postu:

Re: ( Opel ) Instrukcja obsługi Delco Electronics CDR 500


Cytat:
W ogólnopolskich stacjach z tych funkcji kierowcy skorzystają jedynie w okresie 1 listopada - czyli wtedy, gdy na drogach występuje największy ruch. Szkoda, że na co dzień podrózując po Polsce, na próżno szukać serwisów "traffic" w Zetce czy RMF FM. U naszych południowych sąsiadów TA i TP jest normą w stacjach ogólnokrajowych, lokalnych i regionalnych. Mam nadzieję,że również Polska niedługo się tego doczeka.


Ahh masz rację Wink myślałem ,że to jest tak rozbudowane ,że podczas nadawania informacji to będzie przełacząć na informację, ale to tylko w nowszych radyjkach Wink a jakieś inne funkcję? macie coś jeszcze ciekawego?
_________________
Powrót do góry
GRZĘDA

Auto Maniak



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 791
Skąd jesteś (miejscowość / region): GOŁDAP
Posiadane auto: OPEL ASTRA G KOMBI 1,7 DTI
Piwa: 28/0
Wysłany: Pią 08 Sty 2010, 13:37
Temat postu:

Re: ( Opel ) Instrukcja obsługi Delco Electronics CDR 500


Kolego mam instrukcje do tego radia tylo nie wiem jak ci ją przesłać bo mam na papierze. ewentualnie co ci trzeba podaj
Powrót do góry
gadu-gadu
Gumix8088

Stały Bywalec



Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 187
Skąd jesteś (miejscowość / region): Płock
Posiadane auto: Opel Vectra 2.0DI 16V 97'
Piwa: 0/4
Wysłany: Pią 08 Sty 2010, 13:53
Temat postu:

Re: ( Opel ) Instrukcja obsługi Delco Electronics CDR 500


chodzi mi o to że kiedy robie test wyświetlacza ( przyciskam na raz guziki od ustawienia zegarka ) to wtedy widze na wyświetlaczu ze od lewej jest znaczek Dolby Stereo czyli w jakiś sposób radio moze odtwarzać dźwięk w tym ustawieniu, oraz jeszcze dwie funkcje ,których żadnym przyciskiem się nie uaktywnia. na drugiej czy trzecież stronie powinien byc opis właśnie wszystkich skrótów, kótre wyświetlają się, w tej instrukcji od delco VDO jest. wiec jakbys mógł mi wypisać te funkcję pomijając RDS, AS, [TP] bo to wiem.Smile
_________________
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 08 Sty 2010, 13:53
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
GRZĘDA

Auto Maniak



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 791
Skąd jesteś (miejscowość / region): GOŁDAP
Posiadane auto: OPEL ASTRA G KOMBI 1,7 DTI
Piwa: 28/0
Wysłany: Pią 08 Sty 2010, 17:19
Temat postu:

Re: ( Opel ) Instrukcja obsługi Delco Electronics CDR 500


To jak dobrze myśle to pozostały ci 2 funkcje tak ??? EON RDM Czy jeszcze sie coś wyświetla.
Powrót do góry
gadu-gadu
archive_26
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
Wysłany: Pią 08 Sty 2010, 20:55
Temat postu:

Re: ( Opel ) Instrukcja obsługi Delco Electronics CDR 500


Co do funkcji TP to ja Ci podpowiem, że u mnie w Oplu, w fabrycznym radiu działa ta funkcja. tylko nie wiem czy na wszystkich stacjach UKF. Bo pod niektórymi sie ta funkcja nie zapala, pomimo wciśnięcia przycisku. Ja sporadycznie słucham płyt, ale gdy je słuchałem to na pewno mi się włączała stacja I pr. Polskiego Radia i przerywa mi odtwarzanie, a słychać komunikaty dla kierowców . Przeważnie 2 minuty przed pełna godziną.

Ostatnio zmieniony przez archive_26 dnia Pon 11 Sty 2010, 13:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gumix8088

Stały Bywalec



Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 187
Skąd jesteś (miejscowość / region): Płock
Posiadane auto: Opel Vectra 2.0DI 16V 97'
Piwa: 0/4
Wysłany: Nie 10 Sty 2010, 22:15
Temat postu:

Re: ( Opel ) Instrukcja obsługi Delco Electronics CDR 500


GRZĘDA napisał:
To jak dobrze myśle to pozostały ci 2 funkcje tak ??? EON RDM Czy jeszcze sie coś wyświetla.
Grzęda EON i RDM to są funkcję w delco VDO CDR 500 a ja mam tylko CDR500 u góry masz link właśnie do instrukcji do VDO CDR 500.

Stary szoferze, właśnie tez tak ostanio pomyślałem o PR1 oni tam stale nadają komunikaty dla kierowców, znajde zaprogramuje i zobacze czy działa Wink
_________________
Powrót do góry
Gumix8088

Stały Bywalec



Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 187
Skąd jesteś (miejscowość / region): Płock
Posiadane auto: Opel Vectra 2.0DI 16V 97'
Piwa: 0/4
Wysłany: Pon 11 Sty 2010, 14:36
Temat postu:

Re: ( Opel ) Instrukcja obsługi Delco Electronics CDR 500


te funkcję o kótrych nic nie wiem to: CR i CPS


Szoferze, funkcja TP działa z PR I Smile
_________________
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery


OpelMokka

74 900

2019r.

25 683 km

mazowieckie

OpelZafira

43 500

2015r.

140 000 km

śląskie

OpelAstra

15 900

2008r.

216 000 km

śląskie

OpelAstra

58 900

2021r.

45 000 km

mazowieckie

OpelMeriva

33 300

2011r.

66 433 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System