Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Astra ) ASTRA NIE ZAPALA



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arias11

Czytelnik



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 27 Gru 2006, 18:43
Temat postu:

ASTRA NIE ZAPALA


Witam
Jestem posiadaczem opla astry 1995r 1.6 na jednopunkcie. Asterce coś odbija jak jest rozgrzana do ok 40-50 stopni niechce zapalić a jak jest zimna lub gorąca to niema problemu. Wymieniłem świece, palec zapłonu, kopułkę, silnik krokowy, przewody zapłonowe. Po zdjęciu pokrywy nad wtryskiem zauważyłem, że niedostaje paliwa a po 30min jak ostygnie paliwko już leci i wtedy zapali. Mechanik powiedział, że to wtrysk ale wtedy zapaliła by na gazie a niestety na gazie też nie pali. Pompa paliwa jest sprawna. A może jest jakieś urządzenie, które powinno zamykać wtrysk a otwierać gaz i u mnie to urządzenie zamyka paliwo a nie otwiera gazu? ale dlaczego jak jest lekko ciepły? PROSZĘ O POMOC
Powrót do góry
edafton

Czytelnik



Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubelskie

Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 11 Maj 2007, 14:46
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) ASTRA NIE ZAPALA


Ja mam podobny problem ze swoją astrą 1,4 V8. Zimna zapala,gorąca już nie i trzeba odczekać z godzinke.Wymieniłem świece i kopułke nic nie pomogło.Zauważyłem,że jak jest gorąca (gdy nie pali),to przy włączaniu stacyjki nie słychać żeby włączała się pompka paliwa (jest sprawna),na gazie też nie zapala.Też nie wiem co jest grane.W najbliższym czasie wybieram się do jakiegoś speca od elektryki,jak pomoże dam Panu znać,co to było.
_________________
Daniel
Powrót do góry
arias11

Czytelnik



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 11 Maj 2007, 20:35
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) ASTRA NIE ZAPALA


Ja już doszedłem co było. Trzeba wymienić cały aparat zapłonowy koszt używanego to ok. 100zł kupiłem na allegro. Teraz asterka chodzi jak dawniej
Powrót do góry
edafton

Czytelnik



Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubelskie

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Maj 2007, 07:02
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) ASTRA NIE ZAPALA


arias11 napisał:
Ja już doszedłem co było. Trzeba wymienić cały aparat zapłonowy koszt używanego to ok. 100zł kupiłem na allegro. Teraz asterka chodzi jak dawniej


Ja też już znalazłem przyczyne,to bezpiecznik 20A od napięcia był nadpalony.No to znów możemy pojeździć.Pozdrawiam !
_________________
Daniel
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Astra »

Opinie o samochodach Opel Astra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Astra ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


OpelVivaro

119 900

2020r.

69 000 km

mazowieckie

OpelAstra

46 400

2017r.

76 739 km

podkarpackie

OpelCorsa

13 400

2008r.

130 071 km

pomorskie

OpelAstra

26 900

2012r.

227 289 km

mazowieckie

OpelInsignia

60 900

2018r.

96 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System