Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel ) Do Moderatorów



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raflo

Stały Bywalec



Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 148
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: audi a4 b8 2009 136KM volkswagen Touran 1,9Tdi 140KM 2005r, Citroen C3 1.4 hdi 2006r
Piwa: 2/0
Wysłany: Wto 18 Lut 2014, 14:16
Temat postu:

Do Moderatorów


Witam nie wiem dlaczego trzy razy został usunięty mój post na temat cofniecia licznika nie zrobiłem nic niezgodnego z regulaminem jak i z prawem skoro ktoś ma powod proszę o wyslanie prywatnej wiadomości a ztego co widziałem temat cieszyl się duża czytelnoscia wiec proszę o odpowiedz dlaczego został usunięty pozdrawiam.Sad
_________________
raflo
Powrót do góry
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Wto 18 Lut 2014, 14:37
Temat postu:

Re: ( Opel ) Do Moderatorów


Zasady forum są Dla Ciebie Kolego nadal obce. Potwierdza to fakt w jakim dziale zakładasz aktualny wątek.
Odpowiedź Kolego otrzymałeś, więc nie stawiaj się w roli poszkodowanego. Jedna z przesłanek to zapis pkt 18 regulaminu forum. Wpis jako bezwartościowy i nieetyczny dla społeczności motoryzacyjnej został usunięty.
Ideą przewodnią forum jest niesienie pomocy, ale nie tej służącej do wypaczeń oraz oszustw, co do rzeczywistego przebiegu podawanego na przeglądzie technicznym pojazdu.
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Sro 19 Lut 2014, 00:15
Temat postu:

Re: Do Moderatorów


raflo napisał:
Witam nie wiem dlaczego trzy razy został usunięty mój post na temat cofniecia licznika nie zrobiłem nic niezgodnego z regulaminem jak i z prawem

Otóż Kolego myślę że nie masz racji. Takowe paragrafy w Kodeksie Karnym istnieją. Nie patrz co inni na ten temat piszą. Egzekwowanie tego zostawmy odpowiednim organom.
Cytat:
Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny.

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.
§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Zastanawiam się czy Ty jako nabywca w chwili kupna nie zwracasz uwagi na przebieg autka? Klniesz na czym świat stoi gościa który Cię wyrolował? czy chwalisz go za umiejętne zrobienie Cię w konia.
Widzę że i Ty myślisz nad wyrolowaniem potencjalnego nabywcy autka, nawet być może kogoś z forumowiczów.
Nie Ty jesteś pierwszy na forum z tym problemem, tematy natychmiast zostały skasowane.
Jak widzisz na forum potępiamy takie postępowanie i w przyszłości takowe posty będziemy kasować bez podania przyczyn.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel ) Dyskusje ogólne


OpelCrossland X

66 900

2021r.

34 000 km

mazowieckie

OpelAstra

45 999

2020r.

129 000 km

kujawsko-pomorskie

OpelCrossland X

74 900

2021r.

30 000 km

wielkopolskie

OpelMokka

54 900

2014r.

100 242 km

śląskie

OpelMokka

49 900

2016r.

155 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System