Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Combo ) centralny zamek Opel Combo C



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Combo ) Porady i problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ankietowani

Czytelnik



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Trójmiasto
Posiadane auto: Opel, Combo C, 1.7 DTI, 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 29 Paź 2010, 15:23
Temat postu:

centralny zamek Opel Combo C


Witam wszystkich forumowiczów Smile
Jako, że to mój pierwszy post na tym forum, pozwolę sobie na kilka słów wstępu. Od dwóch już lat jestem szczęśliwym (czasami niezbyt) posiadaczem Opla Combo C. W sumie to chciałem kupić jakąś osobówkę, ale ojciec chciał do firmy jakiś transportowy i padło na Opla. Pierwszy raz kupowałem autko używane no i popełniłem parę błędów niestety. Efekt = autko było chyba solidnie walnięte od przodu. W każdym razie ostatnio zacząłem trochę przy nim grzebać, i w sumie chyba była to kiedyś jakaś bogata wersja - niestety mało co z niej zostało.

No ale przechodzę do meritum. Chciałbym założyć w autku centralny zamek. Taki zwykły, żeby z kluczyka w drzwiach kierowcy otwierały się wszystkie (lub niektóre) drzwi. Stary siłownik jest jeszcze w drzwiach tylnych, lecz nie ma w ogóle kabla do niego dociągniętego. Przypuszczam (w niedzielę będę sprawdzać), że w przednich drzwiach i bocznych rozsuwanych też są siłowniki. I teraz pytania:

Jest sens reanimować tą instalację? Możliwe, że będę musiał ciągnąć kable do komputera sterującego centralnym, tylko pytanie gdzie on jest? (albo gdzie powinien być bo u mnie to szczerze już nic nie wiadomo)

Jeżeli nie ma sensu przeprowadzać reanimacji, to czy mógłby ktoś polecić mi coś niedrogiego i dobrego z allegro?
A jak już bym kupił, to gdzie najlepiej umieścić komputer od takiego centralnego i gdzie podłączyć do zasilania?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie rady Smile
Powrót do góry
archive_26
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
Wysłany: Pią 29 Paź 2010, 19:58
Temat postu:

Re: ( Opel Combo ) centralny zamek Opel Combo C


Nie wiem czy jest sen samemu grzebać w aucie. Może coś nie wyjść i pieniądze wyrzucisz w błoto. Podjedź do zakładu który te rzeczy robi fachowo i daje gwarancję. zapłacisz z 100-200 zł. za montaż, doliczając koszty urządzenia ( gdzieś w granicach 300 zł) i masz kłopot z głowy. Popatrz w trójmieście tu: http://www.alarmownia.pl/?id=Kontakt
Jeszcze ci dopiszę abyś po numerze VIn sprawdził sobie pochodzenia i wyposażenie twego auta i będziesz wiedział w co było fabrycznie wyposażone.. Szukaj w internecie dekodera VIN do Opli
Np. tu: http://www.vin-opel.eu/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Combo ) Porady i problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Combo »

Opinie o samochodach Opel Combo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Combo ) Porady i problemy techniczne


OpelZafira

41 900

2014r.

207 124 km

mazowieckie

OpelAstra

46 400

2017r.

76 739 km

podkarpackie

OpelCorsa

73 900

2020r.

31 000 km

wielkopolskie

OpelCorsa

13 900

2008r.

178 000 km

lubelskie

OpelAstra

19 800

2012r.

164 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System