Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Vectra ) Vectra b 2,0 di 60 kw nie odpala zimna nie wchodzi na obroty



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Vectra ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olowek86

Czytelnik



Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): polska
Posiadane auto: vectra
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 09 Gru 2016, 19:04
Temat postu:

Vectra b 2,0 di 60 kw nie odpala zimna nie wchodzi na obroty


Witam wszystkich tak czytam i mniej więcej sie doszukałem ale mam "trochę" inną historyjke na temat mojej vectry otóż opowiadam: niedługo po zakupie albo tez wraz ze spadkiem temp. powietrza coraz gorzej odpalał mowa o vectrze b 2.0 di 60 kw. gorzej znaczy dość kopcił zanim zaskoczył na słabym aku to ryzykowne było w ogóle. postał noc i znów to samo rozgrzany ok może minimalnie zamulony ale ok zimny nie odpalał. wyjechałem akumulator do końca w takim razie odpaliłem na ostro na holu do mechanika dojechał na własnych nogach. regeneracja pompy. nowy akumulator wrócił i dalej kopci przy odpalaniu na zimno nawet bardziej jednak dym jaśniejszy do tego nie dodam mu gazu przez pierwsze 10 min. jak zaskoczy znów jest ok wraca moc ale gazuje na "sucho" długą chwile czekam az chmura dymu poleci w kosmos i ruszam. stoi znów u mechanika dzis dotyka przepływomierza wczoraj szukał czujnika ułożenia wału (nie sadze) bo samo wracało do normy. jeśli ktoś wie co to moze być bede wdzięczny Smile aha filtr paliwa? moze po tym ciągnięciu na holu sie cos zrobiło sie? ogólnie trzesie sie za mocno troche przy tym odpalaniu jakby nie dochodziło to niego ze wciskam gaz i chce jechać zaraz. pozdrawiam i czekam na wieści. same dobre Smile check owszem swieci gasnie nieraz znów sie zapala cięzko go wyczuć. gdy sie zaświeci to mam wrócić to wykasują....
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Vectra ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Vectra »

Opinie o samochodach Opel Vectra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Vectra ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


OpelMeriva

26 900

2011r.

181 000 km

śląskie

OpelMeriva

34 900

2014r.

163 000 km

mazowieckie

OpelAstra

35 990

2016r.

194 000 km

wielkopolskie

OpelVectra

16 999

2006r.

169 000 km

warmińsko-mazurskie

OpelCrossland X

57 700

2018r.

113 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System