Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Kadett ) Wymiana progów



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Kadett ) Porady,problemy techniczne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karo

Czytelnik



Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 1

Posiadane auto: Opel Kadett E '91r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 10 Cze 2008, 09:55
Temat postu:

Wymiana progów


Witam
Interesuje mnie koszt wymiany progów. wiem, że nowe kosztują jakieś 110-120zł (za oba całe),ale nie wiem ile kosztuje robocizna? moje progi praktycznie już odpadają, wygląda to fatalnie jak na moje oko (nie znam sie co prawda na samochodach itp, ale wystarczy je dotknąć, a one się kruszą, są całe przeżarte rdzą). wie może ktoś ile będzie mnie kosztować całkowity koszt wymiany?
Powrót do góry
gadu-gadu
kadett90

Debiutant



Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Opel Omega A 2.4i 1994r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 10 Cze 2008, 22:51
Temat postu:

Re: Wymiana progów


powiem tak, jakieś 2 lata temu za wymianę jednego progu (opel kadett E sedan) zapłaciłem 400 PLN (wraz z ceną progu). jeżeli chcesz to zrobić aby było ok przez długi czas to polecam wymianę, ale jeżeli chcesz żeby to wyglądało w miarę ok to mogę polecić taką metodę (oczywiście jeżeli masz czas, trochę chęci). oczyść progi z rdzy papierem ściernym lub szczotką drucianą i zakonserwuj je czymś aby dalej nie rdzewiały (np alucynk w sprayu). następnie kup włókno szklane i pokryj nim miejsca w których próg jest zniszczony( bądź po całej jego długości). nie zapomnij o nałożeniu żywicy na próg a następnie na włókno. jeżeli prawidłowo nałożysz go ze dwie warstwy, to będzie ok. później wystarczy pomalować włókno sprayem na dowolny kolor. ja tak zrobiłem z drugim progiem, bo szkoda wydawać tyle kasy na próg, a cała ta operacja kosztowała mnie ok 100 PLN i nie wygląda to źle. tyle z mojej strony. pozdro
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Kadett ) Porady,problemy techniczne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Kadett »

Opinie o samochodach Opel Kadett - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Kadett ) Porady,problemy techniczne.


OpelMeriva

33 300

2011r.

66 433 km

podkarpackie

OpelAstra

27 990

2014r.

229 833 km

pomorskie

OpelCombo Life

51 900

2019r.

156 000 km

mazowieckie

OpelMokka

46 900

2014r.

196 000 km

mazowieckie

OpelInsignia

76 900

2019r.

113 963 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System