Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Astra ) Astra III 2005r 148tys km



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blazej1702

Czytelnik



Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szamotuły
Posiadane auto: Peugeot 307
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Cze 2013, 13:51
Temat postu:

Astra III 2005r 148tys km


Witam!
Mam okazje kupić astre III z 2005 roku. 1.9 cdti 120KM diesel za 18tys zł.Moje pytanie brzmi czy na 2005r 148 tys km przejechane to jest duzo? Auto jest od 2 lat w PL - wczesniej jezdzilo w niemczech. Mam do wydania 20tys zł - czy w niemczech dostane jakas astre III z mniejszym przebiegiem? Ogólnie Astra III z jakim silnikiem jest najlepsza? Chciałbym auto oszczedne ale zarazem z lekkim "pazurem"? Który silnik jest najmniej awaryjny?
Powrót do góry
maniu1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 442
Skąd jesteś (miejscowość / region): kiekrz/poznań
Posiadane auto: opel astra h 1,8 elegance 04' z18xe + LPG;ford fusion 1.4 16v '07
Piwa: 27/0
Wysłany: Sob 22 Cze 2013, 19:31
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) Astra III 2005r 148tys km


moja astra jest z 2004 roku a kupiłem ją z przebiegiem 107tyś.km i to sprawdzonym w serwisie niemieckim z którego przyjechała także można uznać że prawdziwy , ale sądzę że diesel powinien mieć większy przebieg choć i na to nie ma reguły. mogę tylko powiedzieć ze swojego doświadczenia, ze jak chciałem kupić diesla od niemca spod domu to niżej 200tys.km nie było, za to od handlarzy żaden z podobnym rocznikiem nie miał więcej jak 180 tys.km. co do silnika to zależy jakie robisz przebiegi i gdzie,ponieważ jak jeździsz po mieście to diesla zamęczysz o dpf nie wspomnę. miałem ten sam dylemat przy zakupie i wybrałem 1,8 benzynkę później zagazowałem i jestem mega zadowolony. spalanie gazu w mieście 9,2l/100km a i mocy nie brakuje. możesz też wybrać 1,8 silnik xer ma 140 koników, ale trudniej go zagazować, a w zasadzie zestroić po zagazowaniu(wg mojego gazownika) brak dpf, koła dwumasowego i innych "gadżetów" z diesla obniża w znacznym stopniu koszty eksploatacji. wcześniej miałem astrę g z 2,0dti i tez bylem zadowolony ale ona nie miała jeszcze tych wszystkich bajerów co nowoczesne diesle. zdaje sobie sprawę ze wielu forumowiczów się ze mną nie zgodzi, ale wiem tez ze wielu mnie poprze.
_________________
rzeczy niemożliwe robię "od ręki", na cuda potrzebuję 7 dni
Powrót do góry
blazej1702

Czytelnik



Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szamotuły
Posiadane auto: Peugeot 307
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 23 Cze 2013, 20:23
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) Astra III 2005r 148tys km


czyli mowisz ze 148tys przebiegu orginalnego na rocznik 2005 diesel to nie jest duzo? czy kwota 18tys zł na ten rocznik jest to cena odpowiednia?ty za swoja ile dales?
Powrót do góry
maniu1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 442
Skąd jesteś (miejscowość / region): kiekrz/poznań
Posiadane auto: opel astra h 1,8 elegance 04' z18xe + LPG;ford fusion 1.4 16v '07
Piwa: 27/0
Wysłany: Nie 23 Cze 2013, 22:02
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) Astra III 2005r 148tys km


oczywiście ze nie jest dużo,ale nie znaczy ze nie jest to możliwe. moim zdaniem raczej mało prawdopodobne,ale rożnie bywa. nawet niemcy kupują diesla dla oszczędności jak robią duże przebiegi,a nie po to żeby sobie pojechać na zakupy raz w tygodniu. cena przyzwoita jak na ten rocznik, bo ja płaciłem 19500pln ale nie żałuję ani grosika wydanego na to auto.
_________________
rzeczy niemożliwe robię "od ręki", na cuda potrzebuję 7 dni
Powrót do góry
kciukuczek

Dyskutant



Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jastrzębie-Zdrój śląsk
Posiadane auto: Opel Signum Cosmo 3.2 v6 2004rok
Piwa: 2/3
Wysłany: Pią 28 Cze 2013, 09:26
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) Astra III 2005r 148tys km


Ja proponuje kupić benzynę 1.6 lub 1.8 stare dobre motory jak cię nie będzie stać na benzin to włupiesz mu oświęcim (LPG) i będzie gitara bardzie prawdo podobne że będą miały mniejszy przebieg i nie bądź głupi że ma 180tysi jak niemiec ma dobre auto to też sobie ceni albo ma unfal jakis alb o jest wyłomotany konkretnie a jak auto u nas jest za 18 tysi to z 3 kloce musi miec handlarz to kosz takupu trójki jest śmieszny to musi być jakiś kondon proponuje ci poszukać po flotowego auta z pełnym serwisem i lipnym kolorem bo przeważnie granat ale przynajmniej bedziesz wiedział konkretnie ile tam masz nałupane i na wszystkie pytania odpowiedzą ci w serwisie co było robione z autem i nie daj sie nabrać tym baranom na kolejnego kondona i nie bądz tym frajerem co go potem bedziesz musiał remontować w kółko. Jak chcesz coś kupić z pazurem to polecam Ci polecam jakiegoś Focusa 2 z silnikiem 1.8tdci dobry motor i dobrego kopa ma sam miałem i mogę polecić z całą odpowiedzialnością ale nie 2.0 ani 1.6 TDCI patrz na 1.8 i zobaczysz że będziesz zadowolony trzym sie miłego zakupu życzę
_________________
3.2 V6 The Power Of Love!
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pią 28 Cze 2013, 09:26
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Astra »

Opinie o samochodach Opel Astra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Astra ) Oceń swoje auto


OpelAstra

27 990

2015r.

170 000 km

wielkopolskie

OpelGrandland X

97 000

2021r.

22 500 km

wielkopolskie

OpelZafira

13 900

2007r.

197 751 km

kujawsko-pomorskie

OpelCombo Life

55 900

2019r.

144 000 km

mazowieckie

OpelInsignia

37 999

2016r.

263 000 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System