Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel ) Warsztat w Józefowie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarek7806

Czytelnik



Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Omega 3.0 MV6
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 22 Sie 2008, 22:47
Temat postu:

Warsztat w Józefowie


Witam wszystkich od lat oddaje swoje auta do warsztatu w Józefowie włascicelem jest pan Mirek warsztat miesci sie około 15km od warszawy 90% warszawskich taksówkarzy tam naprawia swoje auta , a wiadomo taksówkarz chce dobrze miec zrobione auto i wmiare tanio ostatnio w swoim oplu wymieniałem wysprzeglik za czesc i robote zapłaciłem 850zł cena nie jest najmiejsza ale trzeba wziac pod uwage ze wysprzęglik kosztował 480 zł no i płyn doszedł do tego. Naprawde polecam Smile
_________________
Szefo
Powrót do góry
gadu-gadu
lucek71

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 171
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Renault Scenic 1.8 115 KM 2002
Piwa: 1/1
Wysłany: Nie 24 Sie 2008, 10:55
Temat postu:

Re: ( Opel ) Warsztat w Józefowie


Naprawdę to nieźle kasuje ten warsztat.Za tą samą usługę w innym i wcale nie gorszym warsztacie zapłacisz rozsądniejsze pieniążki. A tak na prawdę to kryptoreklama jest akurat na forum nie wskazana! Mamy sobie wzajemnie służyć pomocną radą a nie reklamować warsztaty. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Jarek7806

Czytelnik



Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Omega 3.0 MV6
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 25 Sie 2008, 21:58
Temat postu:

Warsztat


Pisze tylko o tym warsztacie bo jestem zadowolony z jego usłog ale chetnie skorzystam z taniszego warsztatu Pozdrawiam
_________________
Szefo
Powrót do góry
gadu-gadu
jarek4f

Czytelnik



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ino
Posiadane auto: sceni II
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Sie 2008, 21:48
Temat postu:

Re: ( Opel ) Warsztat w Józefowie


A nie jest to przypadkiem warsztat w którym nie umawia się na określoną godzinę tylko grzecznie czeka się na zasadzie kto pierwszy ten lepszy a znajomi i tak przyjmowani są poza kolejnością?
Powrót do góry
Jarek7806

Czytelnik



Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Omega 3.0 MV6
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 29 Sie 2008, 19:13
Temat postu:

warsztat


tam kolejki ustawiaja sie juz od 5 rano ja sie nie spotkałem zeby znajomy miał naprawione auto pozakolejnoscią
_________________
Szefo
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pią 29 Sie 2008, 19:13
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
irasiad

Debiutant



Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): stąd
Posiadane auto: Astra II DI 2000 automat
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Wrz 2008, 07:29
Temat postu:

Re: ( Opel ) Warsztat w Józefowie


Pozwolicie, że i ja wtrącę swoje trzy grosze na temat warsztatu w Józefowie. Jeśli jest to ten Józefów koło Legionowa to ja mam bardzo złą opinię na jego temat.
Wymieniałem olej w automacie. Kazano mi kupić samemu olej. Ok. Usługa trwałą około 15 minut. Polegała na podniesieniu samochodu. Odkręceniu jednej śrubki, spuszczeniu oleju, dokręceniu śrubki i zalaniu skrzyni moim olejem. Na moje pytanie czy nie zachodzi konieczność wymiany jakiegoś filterka, mechanik powiedział, że w mojej skrzyni czegoś takiego nie ma. Do tej pory nie jestem pewien czy miał rację. Koszt wymiany 75 zł (mój olej!!!). Następnego dnia stwierdziłem, że biegi wchodzą mi z pewnym oporem. Sprawdziłem poziom oleju. K...wa!!! Zalany na maxa. Spuszczałem strzykawką. Potem było ok.
Przypadek drugi: ubywało mi płynu z układy chłodzenia. Opinia mechanika w Józefowie brzmiała jak wyrok - USZCZELKA POD GŁOWICĄ. Jako ,że płyn ubywał stosunkowo powoli powiedziałem, że przyjadę z tym kiedy indziej bo na razie nie mam gotówki. Traf chciał, że wpadł do mnie do garażu kolega (żaden zawodowy mechanik), i znalazł przyczynę ubytku borygo. Okazało się, ze mam lekko pęknięty zbiorniczek wyrównawczy w miejscu w którym wraca przelew płynu. Sam kupiłem i zrobiłem. Uszczelka pod głowicą pracuje do dziś. Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel ) Polecane warsztaty


OpelCombo Life

55 900

2019r.

144 000 km

mazowieckie

OpelInsignia

54 990

2017r.

242 000 km

wielkopolskie

OpelAstra

12 500

2009r.

240 000 km

pomorskie

OpelVectra

11 900

2003r.

258 000 km

wielkopolskie

OpelCorsa

19 900

2013r.

186 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System