Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Astra ) Jaka cewka zapłonowa do astry?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
haz

Czytelnik



Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): 3miasto/Olsztyn/Mława
Posiadane auto: Astra 2, 1,4 16V, 90 KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Paź 2014, 13:06
Temat postu:

Jaka cewka zapłonowa do astry?


Na samym początku muszę powiedzieć, że jestem zupełnie zielony w tych sprawach i wybaczcie jak zadaje głupie pytanie. Szukam cewki do mojej astry (Astra 2, 1,4 16V) i mam duży problem. Raczej chciałem coś "markowego" typu Bosch, Beru, NGK itp. Ale jak dzwonie po sklepach i sprawdzam w internecie to różnice w cenie są bardzo duże. Za niby tę samą cewkę wołają od 310 do nawet 700 zł. Jak zapytałem się, któregoś ze sprzedawców skąd ta różnica, to dlatego, że te tańsze to pewnie podróbki. Polecicie jakiś tani, ale dobry sklep internetowy, który oferuje oryginalne części? Albo sklepy stacjonarne na trasie Olsztyn (woj. warm.-maz.)- Mława. Poza tym albo mi się wydaje albo cewki różnych firm trochę inaczej wyglądają i czy na pewno będą pasować do astry? Chciałbym kupić dobrą cewkę do 300-400 zł. Czy muszę jednak więcej dołożyć?
Powrót do góry
maniu1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 442
Skąd jesteś (miejscowość / region): kiekrz/poznań
Posiadane auto: opel astra h 1,8 elegance 04' z18xe + LPG;ford fusion 1.4 16v '07
Piwa: 27/0
Wysłany: Pon 27 Paź 2014, 18:23
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) Jaka cewka zapłonowa do astry?


ja miałem problem z cewka i powiem Ci, że rozwiązałem go w bardzo prosty i tani sposób. mianowicie kupiłem w necie używkę za 150pln i ciesze się ze sprawnego auta. pewnie nie jeden powie, ze używka może się szybko skończyć, ale moim zdaniem nowa również. i powiem szczerze wole mieć świadomość ze zepsuło się coś za 150pln niż za 500. swoja drogą za 500pln mam trzy używki, a ktoś mądry na jakimś forum napisał, że lepsza oryginalna używka niż nowa podróbka . cewka dedykowana do konkretnego modelu silnika powinna pasować niezależnie od producenta. pozdrawiam.
_________________
rzeczy niemożliwe robię "od ręki", na cuda potrzebuję 7 dni
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Astra »

Opinie o samochodach Opel Astra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Astra ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


OpelCrossland X

66 900

2021r.

34 000 km

mazowieckie

OpelMeriva

13 500

2009r.

185 000 km

wielkopolskie

OpelAstra

25 900

2013r.

190 651 km

śląskie

OpelInsignia

28 900

2013r.

237 214 km

mazowieckie

OpelInsignia

30 900

2012r.

212 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System