Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majakafka

Czytelnik



Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Renault clio
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 21 Lut 2017, 12:20
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Bylam 2 lata temu w Krasnobrodzie. Super miejsce, i dla młodych osob i dla takich juz z dziećmi. Jest co pozwiedzac, jest gdzie pospacerowac, wielkie jezioro z atrakcjami dla dzieci, mnostwo knajp, restauracji, spływ kajakowy itd. I do tego tani, za domek 2 osobowy 400metrów od jeziora - 30zł
Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Czw 29 Sie 2019, 22:12
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


[quote:9e2dc64fae="Jarek 307"]Lucek polecam w Gdyni Skwer Kościuszki a tam przepiękne oceanarium i Dar Młodzieży, w Sopocie Monciak(deptak spacerowy) i oczywiście słynne molo, w Gdańsku Brzeżnie deptak i molo oraz w Gdańsku Stogi plaże, sporo miejsc do spacerów. A będąc w Gdańsku nie zapomnij również o Starówce ul.Długa i Fontanna Neptuna oraz wiele innych bocznych uliczek o swoim uroku. Polecałbym przyjazd na Jarmark św.Dominika(gdzieś pod koniec lipca) gdzie w tym czasie jest coprawda mnóstwo turystów ale i wrażenia niezapomniane.

Teraz to i ja się pod tym podpisuję. W tym roku udało mi się zobaczyć Gdańsk i oczywiście trafiłam na samo otwarcie jarmarku. Jutro po pracy wyjazd na Śląsk,a na sobotę kupione bilety do Auschwitz . Do tego Ruiny zamku Ogrodzieniec i zespół pałacowo parkowy-https://palac.plawniowice.pl/
Na pewno coś jeszcze do poniedziałku znajdę na Śląsku.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Pon 27 Sty 2020, 14:47
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Za mną kujawsko Pomorskie,Biskupin,Toruń i wszystko co było dookoła.
8 luty Twierdza Srebrna Góra.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
dordora

Czytelnik



Dołączył: 29 Kwi 2023
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 29 Kwi 2023, 14:54
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Ja rzadko podróżuję po naszym kraju tak naprawdę
Powrót do góry
doctor_d

Czytelnik



Dołączył: 15 Cze 2023
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Berezka koło Polańczyka Bieszczady
Posiadane auto: CRV 2018 2.0 Exec Benzyna+LPG
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 15 Cze 2023, 14:12
Temat postu:

Bieszczady


lucek71 napisał:
MiroTDI napisał:
Polecam Szczawnicę/Krościenko.
Super miejsca na weekend i nie tylko. Blisko spływ przełomem Dunajca,Trzy Korony,piękna trasa rowerowa,wyciąg na Palenicę z torem saneczkowym,Słowacja z tanimi %.

W Góry Świetokrzyskie muszę się koniecznie wybrać,byłem raz za małolata,ale niewiele pamiętam.
Witam! ja natomiast byłem jedyny raz w Bieszczadach oraz w Iwoniczu Zdroju, było to 22-lata temu sądzę że uda mi się może w ferie zimowe zobaczyć góry te większe od moich świętokrzyskich. A góry szczególnie jesienią którą uwielbiam są przepiękne. Pozdrawiam.


Jeśli chodzi o Bieszczady to ostatnio stały się coraz popularniejsze i nie są tak zatłoczone jak Podhale.

Zimą jest kilka fajnych ośrodków narciarskich.

W lecie Zalew Soliński i góry.

W zeszłym roku oddano kolejkę gondolowa nad Soliną ,a w tym roku w lecie w Wańkowej mają oddać do użytku najdłuższą w Polsce tyrolkę ,tak więc jest co robić.

Sam przeprowadziłem się tu kilka lat temu ze Ślaska i bardzo polecam te okolice głownie za spokój życia i bliskość natury.
Jeśli ktoś chce pływać jednego dnia, a drugiego wędrować po górach w otoczeniu dzikiej przyrody (niedźwiedzie,rysie wilki)
polecam.
Potrzebujesz więcej informacji ew kontaktów w sprawie noclegów pisz.
_________________
Kraina Rysia Berezka luksusowe apartamenty w Bieszczadach
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 15 Cze 2023, 14:12
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


OpelMokka

65 900

2017r.

113 143 km

śląskie

OpelMokka

59 800

2018r.

137 000 km

małopolskie

OpelMokka

63 300

2018r.

93 134 km

podkarpackie

OpelAstra

40 900

2019r.

121 000 km

mazowieckie

OpelGrandland X

83 900

2020r.

103 000 km

mazowieckie




forum.auto.com.pl

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System