Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Vectra ) Po nocnym postoju samochód odpali po kilku sekundach zgaśnie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Vectra ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Akaczmar

Czytelnik



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 09 Paź 2008, 19:53
Temat postu:

Po nocnym postoju samochód odpali po kilku sekundach zgaśnie


Crying or Very sad
Po nocnym postoju samochód odpali po kilku sekundach zgaśnie i nie ma możliwości ponownego uruchomienia silnika. Wygląda jak by nie mógł ponownie saciągnąć paliwa.
_________________
Andrzej


Ostatnio zmieniony przez Akaczmar dnia Czw 09 Paź 2008, 22:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
bilon

Czytelnik



Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 09 Paź 2008, 20:45
Temat postu:

Re: ( Opel Vectra ) Po nocnym postoju samochód odpali po kilku sekundach zgaśnie


ja to miałem w golfie i mi pomogło zamontowanie zaworu kierunkowego na przewodzie paliwa bo prawdo podobnie cofa się paliwo
Powrót do góry
gadu-gadu
bilon

Czytelnik



Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 09 Paź 2008, 20:48
Temat postu:

Re: ( Opel Vectra ) Po nocnym postoju samochód odpali po kilku sekundach zgaśnie


cena takiego zaworu to około 30 zł
Powrót do góry
gadu-gadu
Akaczmar

Czytelnik



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 09 Paź 2008, 22:12
Temat postu:

Re: ( Opel Vectra ) Po nocnym postoju samochód odpali po kilku sekundach zgaśnie


chcę sprawdzić jeszcze zaworek zwrotny na powrocie pompy paliwowej, lecz i może zamontowanie zaworu na przewodzie paliwowym pomoże. Jeszcze zastanawia mnie sam filtr paliwa uważam że może tam pojawiają się jakieś nieszczelności powodujące zapowietrzanie się układu.
_________________
Andrzej
Powrót do góry
bilon

Czytelnik



Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 10 Paź 2008, 20:54
Temat postu:

Re: ( Opel Vectra ) Po nocnym postoju samochód odpali po kilku sekundach zgaśnie


no nie wiem czy powrót to przyczyna ale trzeba wszystko wyeliminować trzeba jeszcze uważać co się leje ja mam zafirę z tym silnikiem 2,0DTI i chodzi bez zarzutu choć ma nakręcone 300000km
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pią 10 Paź 2008, 20:54
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Akaczmar

Czytelnik



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 19 Paź 2008, 21:35
Temat postu:

Re: ( Opel Vectra ) Po nocnym postoju samochód odpali po kilku sekundach zgaśnie


Cały czas obracam się w układzie paliwowym, pompa jest sprawdzona i nie ma szans na jakie kolwiek cofanie się paliwa, przewody sprawdzone lecz jeszcze nie są wymienione. Po ostatnich poszukiwaniach po całkowitym wyłączeniu filtra paliwa nastąpił zwrot w moich pracach okazało się że w pokrywie filtra paliwa przewody są utrzymywane za pomocą oringów wymieniłem ją. Mam doczynienia ze znaczną poprawą lecz do końca nie jest wszystko OK. Wyczerpują mi się pomysły co jeszcze można sprawdzić wymienić lub tym podobnego. Confused
_________________
Andrzej
Powrót do góry
Akaczmar

Czytelnik



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 01 Gru 2008, 23:48
Temat postu:

Re: ( Opel Vectra ) Po nocnym postoju samochód odpali po kilku sekundach zgaśnie


Przepraszam za tak długą przerwę wszystkich biorących udział w rozmowie, z uwagi na specyfikę pracy nie mogłem brać czynnego udziału w dyskusji.
Wracając do tematu problemów wziązanych z odpalaniem to przez cały czas się pojawiają w mniejszym stopniu lecz cały czas są. Wymieniłem jeszcze pokrywę filtra paliwa, znaczna poprawa lecz nie 100%. Sam nie wiem czy jeszcze coś mogłem ominąć, czegoś nie sprawdziłem.
Jeżeli ktoś ma pomysł na usunięcie usterki lub coś takiego go spotkało może coś podpowie.
Pozdrawiam.
_________________
Andrzej
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Vectra ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Vectra »

Opinie o samochodach Opel Vectra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Vectra ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


OpelMokka

40 800

2015r.

179 000 km

małopolskie

OpelAstra

28 900

2014r.

207 521 km

mazowieckie

OpelAstra

15 900

2005r.

160 800 km

śląskie

OpelGrandland X

78 300

2017r.

43 278 km

podkarpackie

OpelAstra

22 900

2012r.

195 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System