Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Movano ) moje movano 2.5 cdti nie wchodzi na obroty



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Movano ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ajpo

Czytelnik



Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostróda
Posiadane auto: opel movano 2.5 cdti
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 25 Mar 2015, 19:29
Temat postu:

moje movano 2.5 cdti nie wchodzi na obroty


Witam wszystkich jestem nowy na forum
Jestem posiadaczem, od pół roku opla movano 2,5 cdti z 2006 roku. Pracuje w elektryce i nie znam się na mechanice dltego proszę o pomoc jak ktoś miał taki przypadek. Po pierwsze kupiłem go jak się okazało od handlarza, który cofnął
licznik gdzieś z 600tyś. na 250 tyś i jest to auto zjeżdżone kompletnie i jak się okazało po konkretnym dzwonie i wymianie skrzyni z automatycznej na manualną. Oto problemy jakie mam teraz. Auto jadąc traciło moc nie reagowalo na pedał gazu, na początku wystarczyła redukcja i autko jechało, póżniej klaps nie raaguje chodzi w trybie awaryjnym 500 obrotów, jak się napompowało pompką przy filtrze chwile jeżdził znów tryb awaryjny. Laweta do mechanika. okazało się wtryski nie dostają paliwa, wyjęta pompa podobno uszkodzony jakiś zaworek koszt 550 zł. zamontowali nic to samo tryb awaryjny nie chodzi. Stwierdzono uszkodzony komputer, zakupiony na allegro sprawny kopmuter, wymiana i nic to samo. Okazuje że jest jeszcze jakiś mały drugi sterownik i okazało się że on jest spalony lecz ciężko dostępny i drogi. Udało się go naprawić swoimi siłami {elektronik naprawił spalony układ scalony). Autko zapala lecz strasznie ciężko (zapieczone wszystkie wtryski nie chodzą igły - naprawione autko pali ładnie i chodzi równo). Ale problem nie wchodzi na obroty. POMOCY CO MOŻE BYĆ JESZCZE [cenzura], może komuś też nie wchodził na obroty i znalazł rozwiązanie. Pozdrawiam Arek K.
Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Sro 25 Mar 2015, 19:56
Temat postu:

Re: ( Opel Movano ) moje movano 2.5 cdti nie wchodzi na obroty


Witam.
Cóż za problemy z opisu widać że nie mały Shocked .

Cytat:
naprawione autko pali ładnie i chodzi równo). Ale problem nie wchodzi na obroty

Sprawdziłbym turbinę a szczególnie wężyki podciśnieniowe i czujnik podciśnieniowy turbiny oraz gruszkę podciśnieniową.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Movano ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Movano »

Opinie o samochodach Opel Movano - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Movano ) Porady, problemy techniczne


OpelAstra

49 999

2020r.

115 000 km

kujawsko-pomorskie

OpelAstra

11 900

2005r.

206 000 km

mazowieckie

OpelMokka

93 900

2021r.

26 000 km

wielkopolskie

OpelCorsa

38 900

2017r.

68 000 km

wielkopolskie

OpelCorsa

47 900

2020r.

79 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System