Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Astra ) Wywala płyn chłodniczy spod korka



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luis123

Czytelnik



Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zaboreczno
Posiadane auto: opel astra g 2.0 DTI rok 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 14 Sty 2016, 22:06
Temat postu:

Wywala płyn chłodniczy spod korka


witam koledzy burykam się od jakiegoś czasu z problemem swojego auta ,mam opla astrę g2.0dti 2002 rok.Od jakiegoś czasu wysadza mi płyn chłodniczy przez zbiorniczek, wszystkie opcję sprawdziłem i wymieniłem tzn: wymieniłem korek,termostat,nawet dwa razy,sprawdziłęm spaliny w płynie i nie wykazło że to wina uszczelki pod głowicą,wymieniłem czujnik temperatury i wszystko co się dało bez rozbierania silnika.Płyn wysadza bez róznicy czy silnik ciepły czy zimny,jadąc normalnie nic się nie dzieję auto łapie temperature i daje ciepło do auta wystarczy ruszyć dynamicznie ogólnie mówiac dać mu gazu i wtedy sa problemy przestaje grzać w środku po przejechaniu kilkuset metrów sprawdzam stan w zbiorniczku i jest pełny zbiorniczek płynu, w najgorszym przypadku jest zbiorniczek mokry i płynu ubyło. popa wody dziala .Niewiem czego się czepiać żeby usunąć tą usterkę.podczas postoju dodawalem gazu ile sie dalo i nic abym ruszyl w trase wywala płynu przez zbiorniczek? co mam zrobic prosze o pomoc.

Ostatnio zmieniony przez luis123 dnia Pon 18 Sty 2016, 15:03, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
pawełek

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 299
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wlkp
Posiadane auto: Citroen c4 exclisive 2006 1,6 hdi 110km bez fap
Piwa: 17/8
Wysłany: Wto 19 Sty 2016, 17:41
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) Wywala płyn chłodniczy spod korka


Może to głupie ale spróbuj chwilowo oczywiście usunąć termostat i opisz co się dzieje. Dobrze odpowietrz układ.
_________________
Rusz głową, a rękom będzie lżej.
WŁASNA LEXIA
Powrót do góry
luis123

Czytelnik



Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zaboreczno
Posiadane auto: opel astra g 2.0 DTI rok 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Sty 2016, 19:44
Temat postu:

Wywala płyn chłodniczy spod korka


Witam no jeszcze tak nie próbowałem ale zagrzalem samochód że termostat się w pełni otworzył i nic ale spróbuję wszystko dziś robiłem test i jechałem bez korka od zbiorniczka i nie stety wszystko poszło zbiornik pusty byl Surprised
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Astra »

Opinie o samochodach Opel Astra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Astra ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy.


OpelInsignia

65 900

2019r.

110 000 km

mazowieckie

OpelAstra

22 990

2012r.

226 000 km

wielkopolskie

OpelAstra

47 900

2020r.

116 000 km

mazowieckie

OpelAstra

14 900

2010r.

201 217 km

mazowieckie

OpelMeriva

20 800

2012r.

180 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System