Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Corsa ) Migająca żółta kontrolka "check engine?" .



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Corsa ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siwy92

Czytelnik



Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Opel Corsa , 1.2 benzyna , 2006r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 11 Lut 2017, 16:29
Temat postu:

Migająca żółta kontrolka "check engine?" .


Witam.

Jestem posiadaczem auta Opel Corsa C 1.2 benzyna , 2006 rok,gaz brc . Po jednej z mroźnych nocy,próbowałem odpalić samochód. Po przełączeniu się samochodu na gaz,wyskoczyła żółta kontrolka,silnik raptownie zaczął inaczej chodzić (głośniej i dziwne obroty łapał),auto straciło moc ,a lampka cały czas migała. Z tego co wyczytałem,jest to kontrolka "check engine". Dzieje się tak na zimnym silniku,przeważnie jak się już auto nagrzeje,kontrolka się nie pojawia. Na benzynie nie ma tego problemu. W mojej okolicy jest 1 gazownik,który ma komputer do gazu BRC, ale znajduje się on na tyle daleko,że w trasie kontrolka znika,i jak już podpina ten komputer,to nie ma żadnych komunikatów.

Będę musiał zostawić na noc samochód u niego i z samego rana na zimnym silniku podpiąć komputer i odpalić auto,może w tedy załapie co to za problem jest,ale chwilowo nie mam takiej możliwości . Dlatego pomyślałem,że ktoś z was spotkał się z takim problemem i jest w stanie mi pomóc.

Z dodatkowych informacji powiem,że nie wymieniałem filtrów gazu uż od 7 miesięcy ,ani nie oczyszczałem układu gazu (o ile takie coś się w ogóle robi).

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Corsa ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Corsa »

Opinie o samochodach Opel Corsa - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Corsa ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


OpelCorsa

22 900

2011r.

121 000 km

kujawsko-pomorskie

OpelAstra

29 900

2012r.

170 825 km

mazowieckie

OpelInsignia

60 900

2018r.

96 000 km

mazowieckie

OpelAstra

27 490

2014r.

209 413 km

pomorskie

OpelCorsa

40 990

2019r.

90 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System