Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Movano ) Movano



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Movano ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Proboszcz

Czytelnik



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Maj 2006, 11:07
Temat postu:

Movano


Witam
Jestem posiadaczem Opla Movano 2.5 dti L3H2 i powiem tylko tyle że jest to naprawde bardzo dobry wół roboczy. Potrafi wziąśc na siebie 4,5 tony ładunku gdzie producent przewidział 1630 kg. Po wyżej 5 ton pęka podłużnica. wiem bo mam już drugiego ale tym pierwszym to z przyczepą ciągnołem łącznie 6,5 tony zelaza. Gdyby nie pojeb... serwisy to auta spisywały by sie beż zażutu. Moje niestety nie miały i nie mają lekkiego żywotu a tu jeszcze na dokładke serwis potrfi im żywotu ukrucić. Mi np. chłopaki w serwisie nie wlali płynu do chłodnicy i maszyna bez tego płynu zrobiła 40 km. straty były małe serwis po prostu wlał ten płyn a potem wymienił głowice. Gdyby nie przygody z serwisem to naprawde auta te są bezawaryjne i bardzo wytrzymałe, części są troche drogie ale nie wymienia sie ich zbyt często. Piszac ten opis nie omieszkam pozdrowić pana Stanka wielkiego mistrza pracujaego w jednym z rzeszowskich serwisów bo to dzięki jego bezmyślności straciłem wiele cennego czasu i pieniędzy. Naprawiajcie swoje auta w prywatnych warsztatach a nie w serwisach bo w prywatnych warsztatach pracują ludzie z naprawde wielkim doświadczeniem a w serwisach pracują najczęściej ludzie któży co tylko skończyli zasadniczą szkołe zawodową gdzie praktyke mieli gdzieś tam w jakimś PGR-rze. Przepraszam z góry jeżeli kogoś uraziłem swym wywodem bo i w serwisie można spodkać prawdziwego fachowca i za to im wielka chwała ale i ci ludzie potwierdzą moją teże o innych fachowcach którzy pracują pół roku i odchodzą bo nie mają pojęcia o naprawach samochodów.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Movano ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Movano »

Opinie o samochodach Opel Movano - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Movano ) Oceń swoje auto


OpelAstra

24 900

2012r.

191 000 km

mazowieckie

OpelMokka

62 800

2019r.

115 000 km

małopolskie

OpelInsignia

59 900

2018r.

137 000 km

mazowieckie

OpelInsignia

62 400

2018r.

123 000 km

mazowieckie

OpelCorsa

38 900

2017r.

68 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System