Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Astra ) Astra III silnik gaśnie podczas jazdy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mani

Czytelnik



Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1

Posiadane auto: OPEL ASTRA III 1,7 CDTI 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 22 Gru 2008, 14:04
Temat postu:

Astra III silnik gaśnie podczas jazdy


Witam wszystkich, jestem nowym urzytkownikiem
Mam taki problem posiadam Opla Astre III 1,7 cdti, ostatnio silnik gaśnie mi podczas jazdy i już nie odpala, kręci ale nie odpala, więc raczej nie chodzi o akumulator. Dopiero po dłuzszym czasie jak troche postoi i ostygnie to odpali ale daleko nie zjedzie, bo sytuacja się powtarza. Czy ktoś może wie p co może chodzić?? Z góry dzięki za pomoc Wink
Powrót do góry
lipsky1

Czytelnik



Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 22 Gru 2008, 17:15
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) Astra III silnik gaśnie podczas jazdy


czesc
miałem taką samą sytuacje jak opisujesz, auto gasło w czasie jazdy, nie można było odpalić przez chwilę, potem udało się zapalić i tak znów .Silnik 1.7 CDTI. trzy razy byłem w ASO, pierwszy raz wykasowali błedy (komputer rejestrował masę różnych błedów), pomogło na krótko już po wyjechaniu z serwisu gasł, druga wizyta to już prawie 2 tyg naprawy podczas której wymieniony został sterownik silnika ( auto jest na gwarancji), pomogło na miesiąc i znów to samo. Pojechałem do ASO i rozłożyli ręce, powiedzieli że nie wiedzą co jest i będą zasięgać porady w GM. po dwóch dniach GM w pierwszej kolejności kazał zmienic AKUMULATOR na nowy. w serwisie nie chcieli wieżyć ale tak zrobili i pomogło. jak ręką odjął!
Auto jest z 2008 roku i wadliwy okazał się akumulator za 300 PLN a w pierwszej wersji naprawy ASO wymieniło sterownik za 6000 PLN.
teraz jest wszystko jest ok, jeżdze i nie gaśnie. Spróbuj podmienić akumulator na inny. u mnie pomogło.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Astra »

Opinie o samochodach Opel Astra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Astra ) Silnik Diesel-uklad chłodzenia -układ zasilania-układ napędowy.


OpelAstra

37 000

2019r.

208 000 km

lubelskie

OpelAstra

49 999

2020r.

115 000 km

kujawsko-pomorskie

OpelGrandland X

97 000

2019r.

140 000 km

śląskie

OpelAstra

58 900

2021r.

45 000 km

mazowieckie

OpelMeriva

17 000

2007r.

195 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System