Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Omega ) kupno omegi



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Omega ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
samuraj

Debiutant



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 16


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 04 Sty 2009, 18:53
Temat postu:

kupno omegi


cześć koledzy potrzebuję porady 10 stycznia chcę kupić opla omegę C 2002r 2,2 dti. czy ktoś może mi opisać to auto i niektóre dane techniczne,strasznie mi się spodobało,na co zwracać uwagę i czy ten silnik jest na łańcuchu?jakie spalanie?jeszcze jedno świeci się kontrolka poduszki,a nie była żadna wystrzelona,co to może być....bardzo dziękuję za porady...pozdrawiam...
Powrót do góry
mobil77

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 137
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: opel corsa C 17 tdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 15 Mar 2009, 22:52
Temat postu:

Re: ( Opel Omega ) kupno omegi


witaj moge ci odp na to pytanie dotyczace air bagu moze byc duzo przyczy np przetarta tasma w kierownicy i tak dalej najlepiej pojechac i sprawdzic na kompie bo tak mozesz rozkrecic pul auta i nieznalesc przyczyny
Powrót do góry
adam-as
Moderator

Junior admin


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 951
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie :-)
Posiadane auto: OMEGA B Kombi 2.0 16V + LPG STAG300 ___J.ADMINISTRATOR___
Piwa: 6/0
Wysłany: Wto 14 Kwi 2009, 00:29
Temat postu:

Re: kupno omegi


samuraj napisał:
cześć koledzy potrzebuję porady 10 stycznia chcę kupić opla omegę C 2002r 2,2 dti. czy ktoś może mi opisać to auto i niektóre dane techniczne,strasznie mi się spodobało,na co zwracać uwagę i czy ten silnik jest na łańcuchu?jakie spalanie?jeszcze jedno świeci się kontrolka poduszki,a nie była żadna wystrzelona,co to może być....bardzo dziękuję za porady...pozdrawiam...

I co kupiłeś?
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
iceman150

Auto Maniak



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 931
Skąd jesteś (miejscowość / region): Grudziądz
Posiadane auto: Fiat Cinquecento 700 1996r. AISAN 190 tys. km; Mazda 323f 1,5 16V 1995r. B+G
Piwa: 18/2
Wysłany: Czw 10 Wrz 2009, 21:52
Temat postu:

Re: ( Opel Omega ) kupno omegi


Witam a ja mam pytanie bo też się noszę z zamiarem kupna Omegi B z 1995r. 2,0 16V B+G.
I mam takie pytanie ile wytrzumją te silniki bo interesuje mnie to czy 260tys. km to dużo dla takiego silnika?
_________________
Rajdy to najprzyjemniejsza rzecz, jaką można robić w ubraniu!
Powrót do góry
gadu-gadu
tomczykk2

Stały Bywalec



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 102
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Opel Asta II 2000rok 2,0 DTI (101KM) SPRZEDANA ASTERKA , Obecnie VECTRA C 2,2DTI GTS
Piwa: 6/1
Wysłany: Wto 26 Sty 2010, 10:47
Temat postu:

Re: ( Opel Omega ) kupno omegi


No jak na taki silnik jeszcze w benzynce to dosyć sporo zależy jak była użytkowana przez poprzedniego właściciela. A i jeszcze jedno to sama benzynka czy w gazie bo jak w gazie to nie radze się pchać w taki samochód i z takim przebieg miałem trochę doświadczenia w tym pozdro:)
EDIT: a nie doczytałem do końca to jest w gazie to nie wiem jak tam chcesz ale ja bym odradzałSmile
_________________
Samochód to niezwykłe zjawisko, potrafi zaskakiwać!
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 26 Sty 2010, 10:47
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
tomczykk2

Stały Bywalec



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 102
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Opel Asta II 2000rok 2,0 DTI (101KM) SPRZEDANA ASTERKA , Obecnie VECTRA C 2,2DTI GTS
Piwa: 6/1
Wysłany: Wto 26 Sty 2010, 10:53
Temat postu:

Re: kupno omegi


samuraj napisał:
cześć koledzy potrzebuję porady 10 stycznia chcę kupić opla omegę C 2002r 2,2 dti. czy ktoś może mi opisać to auto i niektóre dane techniczne,strasznie mi się spodobało,na co zwracać uwagę i czy ten silnik jest na łańcuchu?jakie spalanie?jeszcze jedno świeci się kontrolka poduszki,a nie była żadna wystrzelona,co to może być....bardzo dziękuję za porady...pozdrawiam...



Jak kupisz dowolny używany samochód, to trzeba się liczyć z tym, że może na początku coś niedomagać i trzba będzie, żeby auto pozostało u mechanika czy elektryka trochę czasu. W 2.0 i 2.2 dti jest pompa promieniowa VP44 Bosha, czuła na paliwo złej jakości. Myśle, że wystarczy tankować na pewnych stacjach (pomijam ogólną kiepską jakość naszych paliw).

Jako ciekawostkę podam przykład zasłyszany od znajomego. Przyjechała do niego Vectra B 2.0dti (taki sam silnik jak w Omedze) na wymiane licznika. Właściciel chciał, aby na nowym ustawić aktualny przebieg wskazywany przes stary licznik... ile? 760 000km! Bez remontu silnika ni regeneracji pompy! Vectra co dzień robi przynajmniej 250km. Jeździ na niemieckim paliwie.

Ja bym się nie obawiał. Z tych dwóch polecam 2.2dti. Jak się rozkula to już ładnie ciągnie.
_________________
Samochód to niezwykłe zjawisko, potrafi zaskakiwać!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Omega ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Omega »

Opinie o samochodach Opel Omega - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Omega ) Oceń swoje auto

10) MV6 »

OpelAstra

16 900

2008r.

216 000 km

śląskie

OpelInsignia

32 900

2010r.

184 000 km

kujawsko-pomorskie

OpelVectra

11 900

2006r.

259 000 km

śląskie

OpelCorsa

19 900

2013r.

168 000 km

wielkopolskie

OpelMokka

63 300

2018r.

93 134 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System