Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Vectra ) Vectra B zaswieca sie kontrolka engine



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Vectra ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bandziorek

Czytelnik



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 04 Mar 2007, 19:17
Temat postu:

Vectra B zaswieca sie kontrolka engine


Pojawil mi sie problem w moiej vectrze ..samochod kupilem 3 tyg temu i po przejechaniu okolo +/- 20 do 30 km zaswieca sie kontrolka engine , podswietlana na zolto z wygladu przypomina silnik samochodu. Po zaswieceniu sie jej nie mam obrotomierza kladzie sie na cyfrze 0 i koniec , nie mam w aucie wysokich obrotow samochod sie wlecze a nie jedzie ...trudno sie nim wyciagnac pod kazda gore ...przed zaswieceniem sie kontrolki samochod jezdzi i smiga bez problemow. Z tego co wyczytalem w ksiazce serwisowej to problem tkwi w imobilaizerze ale ze mozna kontynuowac jazde ale zglosic sie do dealera ...problem ze ja mieszkam w anglii a samochod to nie Opel tylko Vaxhuall... mam kody do imobilaizera jezeli to jego wina to czy mozna go wylaczyc czy to moze jakas inna przyczyna?? dodam ze to diesel i silnik trzyma temperature w normie wiec raczej silnik przegrzany nie jest

prosze o opowiedz jezeli sie ktos orientuje
dziekuje
Powrót do góry
brzoza74

Czytelnik



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazury

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 04 Wrz 2007, 18:25
Temat postu:

Re: ( Opel Vectra ) Vectra B zaswieca sie kontrolka engine


witam!
to że się pali kontrolka oznaczać może wiele!znaczy że któryś z czujnikó bądz sterowników znalazł jakiś bł,tylko podpięcie pod złącze diagnostyczne da ci odpowiedź!
a to że silnik słabnie to norma bo przechodzi w tak zwany stan serwisowy odcina turbinę i inne rzeczy żeby nie było innych uszkodzeń!
pozdo!
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Vectra ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Vectra »

Opinie o samochodach Opel Vectra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Vectra ) Silnik Diesel -uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


OpelInsignia

67 000

2018r.

112 000 km

lubelskie

OpelCorsa

19 800

2012r.

163 000 km

mazowieckie

OpelAstra

16 900

2008r.

216 000 km

śląskie

OpelKarl

38 800

2018r.

49 000 km

lubelskie

OpelZafira

39 999

2014r.

152 000 km

dolnośląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System