Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Astra ) OPEL ASTRA F - NA GAZIE I BEZYNIE -KICHA, PRYCHA, SZARPIE .



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam12

Czytelnik



Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Mar 2007, 22:57
Temat postu:

OPEL ASTRA F - NA GAZIE I BEZYNIE -KICHA, PRYCHA, SZARPIE .



WITAM. MAM INSTALACJE GAZOWA W OPLU ASTRZE F KOMBI OZNACZENIE SILNIKA N16SZ.93 ROK- WRZESIEN. POJAWIA SIE PRZY PRZYSPIESZANIU ZADŁAWIENIE POWOLI PRZYSPIESZA A JAK MOMENTALNIE WCISNE PEDAŁ GAZU NASTEPUJE KICHANIE SZARPANIE I STRZELANIE. NIE DZIEJE SIE TAK ZAWSZE LECZ CZASAMI OBOJETNIE CZY ZIMNY CZY GORACY CZASAMI PRZEZ 2 DNI NIC SIE NIE DZIEJE. ROBI TAK NA BENZYNIE I NA GAZIE NA BENZYNIE MNIEJ. WYMIENIŁEM SWIECE PRZEWODY, PALCA I KOPULKI NIE MA WIEC NIE WYMIENIAM, WYMIENIŁEM TEZ SILNICZEK KROKOWY I NIC. PROSZE O PORADE BO CZASAMI Z MIEJSCA NIE DA SIE RUSZYC A MECHANICY JEDEN LEPSZY OD DRUGIEGO CZESC PO CZESCI BY WYMIENIALI MOIM KOSZTEM LICZAC NA PRZYPADEK ZE USTERKA USTĄPI. CAŁA RZECZ ZACZEŁA SIE DZIAC PO WYPRAWIE DO NIEMIEC PO DŁUZSZEJ JEZDZIE PRZY 140KM/H NASTEPNEGO DNIA RANO TAKA AKCJA. TRWA TO JUZ 4 TYGODNIE I CO DALEJ. ?PROSZE O JAKIES WSKAZÓWKI


metoda spinacza sprawdziłem bład 93. o co chodzi - moduł sterujacy quad
ponadto wykryl bledy- 29,47,34 zaślepiłem zawór recyrkulacji spalin - usterek juz nie ykrywa - ale nadl szarpie, kicha, strzela -podłaczyłem analizator spincz jeszcze raz i nic nie wykrywa dziwne - ale obiawy nie ustapiły- co dalej Question
Powrót do góry
skuter

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 438
Skąd jesteś (miejscowość / region): slask
Posiadane auto: megane II 2,016 v 04
Piwa: 21/0
Wysłany: Pią 16 Mar 2007, 23:31
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) OPEL ASTRA F - NA GAZIE I BEZYNIE -KICHA, PRYCHA, SZARPIE .


jesli usterka wysyepuje na gazie i paliwie to przyczyna lezy po stronie wysokiego napiecia zastanawia mnie to ze nie masz aparatu bo psaiadam astre 93 motor 1,6 i aparat mam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Astra »

Opinie o samochodach Opel Astra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Astra ) Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.


OpelCorsa

13 900

2008r.

178 000 km

lubelskie

OpelInsignia

34 900

2016r.

197 000 km

zachodniopomorskie

OpelVivaro

119 900

2020r.

69 000 km

mazowieckie

OpelCorsa

9 800

2009r.

200 000 km

pomorskie

OpelCorsa

16 700

2012r.

184 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System