Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Frontera ) frontera 2.5tds bardzo cieżko pali po postoju od5do8h prosze



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Frontera ) Porady ,problemy techniczne .
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebek-s29

Czytelnik



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 4

Posiadane auto: OPEL FRONTERA 2.5TDS
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 16 Lut 2009, 21:43
Temat postu:

frontera 2.5tds bardzo cieżko pali po postoju od5do8h prosze


Witam mam problem z oplem fronterą 2.5tds 97r. Po postoju od 5 do 8godzin niechce zapalić a jak zapali to po wielu trudach.Czasami po rozgrżaniu silnika ma nierówne obroty.Na rozgrżanym silniku pali normalnie. Wymieniłem w niej świece żarowe,wtryski,wtrysk sterujacy,filtr powietrza paliwa oraz zaworek od powrotu paliwa lecz to nie przyniosło to porżądanego efektu.Mam ją od 2lat gdy ja kupłem palila bez problemu nawed bez podgrzewania świec. Morze ktoś z was miał taki problem proszę o pomoc.
Powrót do góry
gadu-gadu
mobil77

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 137
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: opel corsa C 17 tdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Lut 2009, 15:50
Temat postu:

Re: ( Opel Frontera ) frontera 2.5tds bardzo cieżko pali po postoju od5do8h prosze


kiedys mialem omege 2,5 tds z 1996 i ten sam objaw mnie nawiedzil kupilem na alegro takie cos co montuje sie w skrzyce bezpiecznikow to prosta elektronika podgrzewalo to swiece zarowe nawet gdy silnik byl rozgrzany i odpalal wtedy dobrze sprawdz na allegro pod chaslem slabo odpala opel w warsztacie powiedzieli mi jakies cuda ze to niewiadomo co cene tez wymyslili kosmiczna wienc zainwestowalem 50 zl w te skrzyneczke
Powrót do góry
sebek-s29

Czytelnik



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 4

Posiadane auto: OPEL FRONTERA 2.5TDS
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 25 Lut 2009, 17:18
Temat postu:

Re: ( Opel Frontera ) frontera 2.5tds bardzo cieżko pali po postoju od5do8h prosze


Widziałem ten moduł na allegro i poradziłem sie sprzedawcy w tej sprawie lecz ten moduł nic nie pomorze poniewarz ułatwia on rozruch ciepłego silnika.
Powrót do góry
gadu-gadu
sebek-s29

Czytelnik



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 4

Posiadane auto: OPEL FRONTERA 2.5TDS
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 15 Mar 2009, 22:47
Temat postu:

Re: ( Opel Frontera ) frontera 2.5tds bardzo cieżko pali po postoju od5do8h prosze


Załorzyłem przeźroczyste przewody na zasilaniu paliwa i na powrocie paliwa lecz nie widac tych bąbelków w przewodach. Samochud był poddany diagnostyce silnika na komputerze lecz nie wykazał on żadnych błędów, lecz jest coś nie tak poniewarz temperatura cieczy chłodzacej oraz zasysaneo powietrza wynosi według komputera -40 stopni.Mechanik doradził mi że jest to wina pompy paliwowej lecz jej wymiana łaczy sie ze sporym wydatkiem.Czy jest sens wymieniać pompe. Dlaczego tak sie dzieje prosze o pomoc jestem z okolic puław woj lubelskie.Proszę o kontakt pod nr tel 502710181. lub odpowiedź na post.Z gury dziekuje
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Frontera ) Porady ,problemy techniczne . Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Frontera »

Opinie o samochodach Opel Frontera - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Frontera ) Porady ,problemy techniczne .


OpelGrandland X

84 990

2021r.

35 000 km

śląskie

OpelMeriva

21 500

2011r.

213 000 km

pomorskie

OpelCorsa

38 900

2017r.

68 000 km

wielkopolskie

OpelAstra

31 999

2011r.

268 000 km

pomorskie

OpelCrossland X

51 900

2018r.

109 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System