Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Opel Astra ) Opony Astra F



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Zawieszenie-układ jezdny-układ kierowniczy-układ hamulcowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel316

Czytelnik



Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 15 Maj 2009, 21:22
Temat postu:

Opony Astra F


Witam Wszystkich...
Mam taki dylemat...kupiłem felgi 15" i potrzebuje do nich opon

-185/55/15 są dobrane prawidłowo... ale cena jest wysoka... Very Happy i profil jak dla mnie za niski...

-185/60/15 - jeśli założe te opony to będzie coś ocierać przy oryginalnym zawieszeniu? wiem ze licznik będzie przekłamywał... ale cenowo pasuje i profil wyższy- lubię komfort Smile

jakby postawić obie opony obok siebie to całkowita różnica wysokości - 19mm
Powrót do góry
paulo77

Auto Maniak



Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 1946
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zachodniopomorskie

Piwa: 153/10
Wysłany: Sob 16 Maj 2009, 11:37
Temat postu:

Re: ( Opel Astra ) Opony Astra F


Co do kwesti obcierania opony o elementy zawieszenia,nie,nic nie bedzie obcierac,ale,jezeli producent pomyslal sobie,i wydal decyzje co do rozmiaru opon dopuszczonych w tym modelu do ruchu,to napewno jest to uzasadnione wlasciwosciami jezdnymi.kazda zmiana rozmiarow na inny,nie dedykowany temu modelowi,laczy sie z pogorszeniem wlasciwosci jezdnych.odpowiednikiem rozmiaru 185 55 15 jest 195 50 15,z katalogu wynika ze moze rowniez jezdzic na tych oponach,ktore sa zdecydowanie tansze jak 185 55 15,pozdr
p.s.przy uszkodzeniach auta powiazanych z wyplata odszkodowania z ubezpieczenia AC,rzeczoznawcy sprawdzaja rowniez rozmiar opon zamontowanych w aucie,i jezeli sa one nie dopuszczone przez producenta do ruchu,robia z tego uzasadnienie odmowy wyplaty odszkodowania
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Opel Astra ) Zawieszenie-układ jezdny-układ kierowniczy-układ hamulcowy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Opel Astra »

Opinie o samochodach Opel Astra - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Opel Astra ) Zawieszenie-układ jezdny-układ kierowniczy-układ hamulcowy


OpelZafira

44 000

2017r.

96 420 km

wielkopolskie

OpelCorsa

16 990

2011r.

162 000 km

wielkopolskie

OpelInsignia

62 900

2017r.

181 250 km

śląskie

OpelMeriva

11 499

2006r.

243 000 km

warmińsko-mazurskie

OpelMeriva

20 800

2012r.

180 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System