Opel

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) do czego ten przewód+ regulacja wolnych obrotów



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - I generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malykoles

Dyskutant



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 51
Skąd jesteś (miejscowość / region): woj lubelskie
Posiadane auto: Fiat Siena 1.4 1998 r. + LPG
Piwa: 1/6
Wysłany: Wto 02 Mar 2010, 12:27
Temat postu:

do czego ten przewód+ regulacja wolnych obrotów


witam
Mam parownik lovato, rocznik 2002 I generacji. Chciałem podregulować wolne obroty śróbką na parowniku bo mi przygasa na luzie poszukałem na schematach jaką śróbką mam kręcić, gdzie ona sie znajduje i jakie było moje ździwienie gdy zobaczyłem że w jej miejscu nie ma nic tylko jakiś otwór nie wskazujący że była tam kiedykolwiek jakakolwiek śróbka

widok parownika z góry http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58938a2b339d45ba.html

pytanko:jak ja mam teraz wyregulować obroty na luzie, czy da sie to zrobić w inny sposób

kolejna sprawa : od parownika, między przewodami plynu chłodzącego, odchodzi jakiś przewod gumowy mocowany na kroćcu który nie jest nigdzie podłączony choć jest na nim odcisk opaski(wiec musiał gdzieś być)
oto on:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c10d09679dccd43e.html

do czego on służy i gdzie powinien być podłaczony
Powrót do góry
wrocek66

Debiutant



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Grand Cherokee
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Mar 2010, 22:42
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) do czego ten przewód+ regulacja wolnych obrotów


Nie tam jest śruba do wolnych obrotów .... do wolnych nasz pomiędzy przewodami wodnymi , taka szaro-plastikowa , o średnicy około 1 cm( na drugim zdjęciu jest na pierwszym planie ) Wkręcaj do momentu jak zacznie gasnąć , a następnie trochę wykręć .
Przewodzik - powinien być podłączony do kolektora ssącego , bo inaczej będzie brak wolnych obrotów .
Reasumując : najpierw przewodzik , później regulacja wolnych obrotów .
Powrót do góry
malykoles

Dyskutant



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 51
Skąd jesteś (miejscowość / region): woj lubelskie
Posiadane auto: Fiat Siena 1.4 1998 r. + LPG
Piwa: 1/6
Wysłany: Sob 06 Mar 2010, 22:40
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) do czego ten przewód+ regulacja wolnych obrotów


dzięx za odpowiedź . i tym sposobem utwierdziłeś mnie w podejrzeniach moich.....
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum OPEL Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - I generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - I generacja


OpelAstra

26 900

2011r.

206 591 km

mazowieckie

OpelAstra

28 900

2014r.

207 521 km

mazowieckie

OpelInsignia

83 900

2021r.

17 644 km

kujawsko-pomorskie

OpelAstra

36 666

2019r.

160 000 km

kujawsko-pomorskie

OpelInsignia

38 900

2014r.

214 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Corsa    Vectra Klub Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System